0 532 355 76 73
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Kayseri‘den Bilecik’e Nakliye Hizmetleri vermekteyiz.

Bileciğin tüm bölgesine, profesyonel nakliye hizmetleri vermekle birlikte en uygun fiyatı vereceğimizi taahhüt ederiz. Sürdürebilirlik ve devamlılık esas alınarak müşterilerimize en uygun fiyat teklifi için çalışmaktayız.

Uygun Fiyat

Firmamız Kayseri ‘de sektörün önde gelen firmaların yük taşımacılığı hizmetini yapmaktadır. Müşterilerimizden gelen yoğun istek ve memnuniyet karşısında öz güvenimiz daha fazla güçlenerek siz değerli yük sahiplerine de sorunsuz, kaliteli, ucuz ve planlı bir hizmet verebiliriz.

Kaliteli Hizmet

Siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli bir hizmet vermek için, kendimizi devamlı güncelliyor ve geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin her noktadaki taleplerini karşılayabilmek ve yeteneklerimizi de arttırmak için çaba gösteriyoruz. Personellerimiz tarafından iş süreçlerinde herhangi bir İSG kuralları dışına çıkmadan gerekli prosesleri uygulayarak yükleme ve boşaltmada bulunmaktadır.

Müşterilerimizden edindiğimiz İSG açısından fayda sağlayacak tüm yenilikleri kendi bünyemizde gerekli proseslerle destekliyoruz. Bu sayede kaçınılmaz kazalar oluşmadan önüne de geçmiş oluyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

İşletmemiz “Müşteri Memnuniyetini” esas alarak siz değerli müşterilemize hizmet vermektedir.

İşletmemizin kalıcılığı ve devamlılığı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle sürdürebilir olacağını bilmekteyiz. Bu yüzden siz değerli üreticilerin ve yük sahiplerinin hiç bir şekilde yüksel bedeller ön planda tutulmadan en uygun fiyata taşıma işlemi yapmak için çalışmaktayız.

Hedefimiz güvene dayalı hizmetlerimizde, tek fiyat sorulacak ve hizmet alınacak bir yer olmaktır.

Bilecik İlçeleri

Alfabetik sıraya göre Bilecik ilçeleri listesi. Bilecik ilinde toplam 8 ilçe bulunmaktadır.

  • Bilecik (il merkezi)
  • Bozüyük
  • Gölpazarı
  • İnhisar
  • Osmaneli
  • Pazaryeri
  • Söğüt
  • Yenipazar

Kayseri’den Bilecik’e Nakliye hizmetlerini en uygun fiyata yapmaktayız.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar doldurunuz. *